Nocne urojenia

największą podróż przeżywa się
bez planów i bagażu
po prostu się wychodzi
nie zamykając za sobą drzwi

tylko powrót
jak za każdym razem
jest inny

opinie
8 września 2016

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, która jest czymś więcej niż wymianą linków, zapraszam do napisania do mnie w tej sprawie na maila: agatawebdesign@gmail.com. Taką wiadomość najlepiej zatytułować: Nocne urojenia - współpraca. Nazwa twojego bloga/strony. Dziękuję za wszystkie propozycje.

katalogi & spisy

Button

Blogi powiązane

2 komentarze:

 1. Zapraszam na mojego bloga http://quietwhisper-art.blogspot.com/ . Znajdziesz tam posty o przeróżnej tematyce: moje prace (rysunki, projekty), krótkie opowiadania/historie, różnego rodzaju refleksje, zdjęcia, WSZYSTKO, co sama tworzę.
  Jeszcze raz zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry!
  Na Katalogowo utworzona została nowa kategoria: Poezja.
  Jeśli więc jesteś zainteresowana przeniesieniem swojego bloga z obecnej kategorii (Hobbystyczne / Literackie), to serdecznie zapraszam do zakładki Poprawki, pytania, sugestie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń

Agata

grafik ● web designer ● front-end developer ● poeta
DeviantArtKrólTreflWioskaSzablonów
InstagramPinterest
e-mail: agatawebdesign@gmail.com

Piszę wiersze odkąd pamiętam. Niezbyt dużo – tylko kilkanaście w ciągu roku, a jedynie te wybrane (moim zdaniem najlepsze) są publikowane tutaj.

Czytam wszystkie komentarze i chociaż z rzadka na nie odpowiadam, to bardzo je doceniam i serdecznie wam za nie dziękuję. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę moja poezja pozwala wam oderwać się od rzeczywistości i wywołuje w was emocje.
© Design & text Agata. All rights reserved.